| mapa stránek mapa stránek | domů Úvod > Video galerie > Videa 2019 |
| tisk vytisknout | oblibený přidat k oblíbeným | e-mail e-mail | You Tube |


.: Menu :.

.: Překladač :.

English Deutsch Française
Slovenské Polska Россию

Video galerie

 

Videa 2019

Ostrava 23. 11. 2019

Bára Stavinohová

Klára mohylová

Matyáš Tománek

Nikolas Barbirik

Tereza Fialová

Monika Schimánková

Beáta Stavinohová

Markáta Nováková

Michaela Tománková

Daniel Durlák

Ondřej Lišaník

David Šimíček

Praha 2. 11. 2019

Bára Stavinohová

Klára mohylová

Matyáš Tománek

Tereza Fialová

Markáta Nováková

Beáta Stavinohová

Michaela Tománková

Daniel Durlák

Ondřej Lišaník

Kozmice 29. 9. 2019

Požární útok - mladší žáci

Štafeta 4x60m - mladší žáci 1

Štafeta 4x60m - mladší žáci 2

Požární útok - starší žáci

Štafeta 4x60m - starší žáci 1

Štafeta 4x60m - starší žáci 2

Dobroslavice 28. 9. 2019

Jan Mohyla

Jáchym Stavinoha

Václav Maršálek

Tobiáš Fusek

Nikolas Barbirik

Klára mohylová

Matěj Bereš

Bára Stavinohová

Matyáš Tománek

Beáta Stavinohová

Michaela Tománková

Markáta Nováková

Michaela Mamulová

Daniel Durlák

Markvartovice 22. 9. 2019

Požární útok - mladší žáci

Štafeta požárních dvojic - mladší žáci

Požární útok - starší žáci

Štafeta požárních dvojic - starší žáci

Těškovice 15. 9. 2019

Požární útok - dorost A

Požární útok - dorost B

Borová 15. 9. 2019

Bára Stavinohová

Klára mohylová

Matyáš Tománek

Nikolas Barbirik

Jáchym Stavinoha

Markáta Nováková

Bára Stavinohová

David Šimíček

Daniel Durlák

Olomouc 14. 9. 2019

Jáchym Stavinoha

Bára Stavinohová

Klára mohylová

Beáta Stavinohová

Daniel Durlák

Děhylov 8. 9. 2019

Požární útok - mladší žáci

Štafeta požárních dvojic - mladší žáci

Požární útok - starší žáci

Štafeta požárních dvojic - starší žáci

Strahovice 7. 9. 2019

Požární útok - dorost A

Požární útok - dorost B

Velké Hoštice 31. 8. 2019

Požární útok - starší žáci

Štafeta 4x60m - starší žáci 1

Štafeta 4x60m - starší žáci 2

Bruntál 17. 8. 2019

Jáchym Stavinoha

Matyáš Tománek

Nikolas Barbirik

Daniel Durlák

David Šimíček

Ondřej Lišaník

Raškovice 11. 8. 2019

Jáchym Stavinoha

Klára Mohylová

Bára Stavinohová

Matyáš Tománek

Beáta Stavinohová

Michaela Tománková

Ondřej Lišaník

Bienkowice 7. 7. 2019

Brno 14. 7. 2019

Matyáš Tománek

Michaela Tománková

Ondřej Lišaník

Kravaře 29. 6. 2019

Jáchym Stavinoha

Klára Mohylová

Bára Stavinohová

Nikolas Barbirik

Beáta Stavinohová

Monika Schimánková

Tereza Fialová

David Šimíček

Nové Sedlice 23. 6. 2019

Požární útok - dorost A

Kyjovice 22. 6. 2019

Požární útok - mladší žáci

Štafeta požárních dvojic - mladší žáci

Požární útok - starší žáci

Slavkov 16. 6. 2019

Požární útok - dorost A

Otice 2. 6. 2019

Požární útok - dorost A

Ludgeřovice 2. 6. 2019

Požární útok - mladší žáci

Štafeta požárních dvojic - mladší žáci

Požární útok - starší žáci

Štafeta požárních dvojic - starší žáci

Kravaře 1. 5. 2019

Požární útok - mladší žáci

Požární útok - starší žáci

GlobusCup 26. 5. 2019

Bára Stavinohová

Bára Stavinohová

Matyáš Tománek

Matyáš Tománek

Michaela Tománková

Michaela Tománková

Tereza Fialová

Tereza Fialová

Beáta Stavinohová

Beáta Stavinohová

Bára Knyblová

Bára Knyblová

Ondřej Lišaník

Ondřej Lišaník

Hošťálkovice 25. 5. 2019

Jachým Stavinoha

Václav Maršálek

Jan Mohyla

Michaela Mamulová

Bára Stavinohová

Klára Mohylová

Matyáš Tománek

Matěj Bereš

Tobiáš Fusek

</p>

Tereza Fialová

Bára Knyblová

Monika Schimánková

Eliška Lazarová

Beáta Stavinohová

Michaela Tománková

Amálie Stonišová

Ondřej Lišaník

Hněvošice - okresní kolo dorostu 19. 5. 2019

100m přes překážky - Matyáš Švestka

100m přes překážky - Denis Lokosz

100m přes překážky - Dominik Schoffer

100m přes překážky - Ondřej Lišaník

100m přes překážky - Tereza Fialová

100m přes překážky - Eliana Exnerová

100m přes překážky - Bára Knyblová

100m přes překážky - Beáta Stavinohová

Štafeta 4x100m - dorostenci

Štafeta 4x100m - dorostenky

Děhylov nční soutěž 18. 5. 2019

Požární útok 1 - mladší žáci

Požární útok 2 - mladší žáci

Uzlová štafeta - mladší žáci

Hněvošice Okresní kolo Plamen 18. 5. 2019

Požární útok - mladší žáci

Štafeta 4x60m 1 - mladší žáci

Štafeta 4x60m 2 - mladší žáci

Požární útok - starší žáci

Štafeta požárních dvojic - starší žáci

Štafeta CTIF - starší žáci

Požární útok CTIF - starší žáci

Dobroslavice 12. 5. 2019

Požární útok - mladší žáci

Štafeta 4x60m 1 - mladší žáci

Štafeta 4x60m 2 - mladší žáci

Štafeta 4x60m 3 - mladší žáci

Požární útok - starší žáci

Štafeta 4x60m 1 - starší žáci

Štafeta 4x60m 2 - starší žáci

Jablonec nad Nisou 23. 3. 2019

Bára Stavinohová

Matyáš Tománek

Michaela Tománková

Tereza Fialová

Beáta Stavinohová

Bára Knyblová

Monika Schimánková

Daniel Durlák

Ondřej Lišaník

David Šimíček

Ostrava 9. 3. 2019

Matyáš Tománek

Mikuláš Janík

Michaela Tománková

Tereza Fialová

Bára Knyblová

Monika Schimánková

Daniel Durlák

Ondřej Lišaník

David Šimíček

Nahoru Nahoru


logo logo Zjistit Google Pagerank Zjistit S-rank Zjistit Jyxorank Seo servis

© 2005 - 2019, Jan Durlák, SDH Dobroslavice. Optimalizováno pro rozlišení 1024x768 a vyšší.